Кік-боксинг та діти

дитячий кік-боксинг у Львові

“Для чого моій дітині кік-боксинг?”Таке питання особливо часто задають собі мами…”А може хай краще на танці піде?”Ну що ж проти танців нічого не маю,але цікаво,що Ваш син зробить,якщо в нього захочуть забрати гроші чи телефон?Потанцює?)))Тому постараюсь пояснити,для чого Вашій дитині кік-боксинг і яка з цього користь.
1.Фізичний розвиток.Дитина стає сильніша,швидша,спритніша,витриваліша.В кік-боксингу фізична підготовка всебічна,тому згодом дитина зможе проявити себе в будь-якому іншому виді спорту.
2.Здоров”я.Тренування сприяють зміцненню серцево-судинноі та дихальноі систем організму,зміцнюють опорно-руховий апарат,є хорошою профілактикою від порушень постави.Також тренування з кік-боксінгу зміцнюють імунітет,тому діти менше хворіють.
3.Сміливість.Кік-боксинг-це спорт,який вимагає великоі сміливості та вміння ризикнути.Дитині доводиться долати страх удару та страх суперника,що добре розвиває сміливість та рішучість.
4.Характер.Тренування з кік-боксингу розвивають у дітей сильний спортивний характер.Діти вчаться долати втому,страх,обставини,ставити цілі та досягати іх,незважаючи на труднощі.В результаті формується сильний харатер,який допомагає дитині досягати успіху в майбутньому.
5.Самостійність.Дитина,яка з 7-8 річного віку іздить на змагання і збори без батьків,вчиться сама вдягатись,складати своі речі,істи,вмиватись і т.д.Внаслідок цього дитина стає набагато самостійнішою.Пам”ятаю випадок,як після приізду зі змагань одна мама була сильно здивована,коли іі діти самі помили посуд,хоча раніше ніколи цього не робили.
7.Щирість,доброта,вміння ділитись.На змаганнях нема “Твоє-моє”!Всі діляться харчами,екіпіровкою,іноді навіть грішми.Бувало,пачку печива ділили на всю команду.Плюс діти вчаться підтримувати та допомагати одне одному під час боів,радіють одне за одного після перемог та втішають після поразок.Все це виховує в дитині доброту,співчуття та вміння ділитись
7.Навик самозахисту.З-за цього найчастіше батьки і віддають дітей в секцію кік-боксингу.Займаючись кік-боксингом,дитина набуває впевненості та ефективних навиків самозахисту.Після багатьох годин тренувань,спарингів та численних змагань дитина зможе гідно постояти за себе та друзів,дати відсіч хуліганам чи “крутим”гопникам.І Ви не будете переживати,що Вашу дитину поб”є шпана з сусіднього під’ізду.
Як бачите,переваг і бонусів від тренувань багато.І колись можливо Ваша дитина подякує Вам за те,що ви віддали іі на кік-боксинг))Так що не вагайтесь,беріть свою дитину і приводьте іі на тренування.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

3 комментариев к записи “Кік-боксинг та діти”

  1. Олег коментує:

    Підскажіть з якого віку можна віддавати дитину на кікбокс. Наперед дякую

Оставить комментарий