Розділи кік-боксінгу

Чемпіонат Уураіни з козацького двобою-Віталій Заяць

Кік-боксинг включає в себе декілька дисциплін,або як іх називають,розділів.Вони відрізняються по правилах та дозуванню сили удару.Ітак:

1.Семі-контакт-дозволені всі удари руками та ногами вище рівня поясу.Цінується точність попадання.Під час бою,якщо хтось зі спортсменів влучно вдарив,суддя показує,хто попав і заробив бал.Цей розділ багато чим нагадує спортивне карате.Ідеально підходить для маленьких діток,бо тут мінімальний травматизм і сила удару контролюється.Окрім того,судді не допускають бездумного обміну ударами, що теж мінімізує ризик травми чи нокауту.

2.Лайт-контакт-дозволені всі удари руками і ногами вище поясу+підсікання.Багато ударів з ровороту.Цінується технічність та ініціативність.Для біців лайт-контакту характерна висока технічність та різноманітність дій,завдяки чому в лайт-контакті часто бувають красиві видовищні боі.

Тут контролюється сила ударів,заборонено наносити силові акцентовані удари в нападі.Нокаут дозволений тільки зустрічним ударом,що змушує бійців відчувати момент для контратаки.Цей розділ також добре підходить для дітей та новачків,яким треба набратись досвіду та випробувати свою техніку.

3.Фул-контакт-дозволені всі удари руками та ногами вище поясу+підсікання.Цінуються сильні і точні удари.Сила удару не обмежується,спортсмени вкладаються в удари,бувають нокаути.Цей розділ кік-боксінгу потребує неабиякоі вмтривалості і рекомендується для спортсменів,які вже мають досвід в семі та лайт-контакті.

4.Лоу-кік-дозволені всі удари руками та ногами,включно з ударами по стегну-лоу-кіками.Для цього розділу характерні жорсткі акцентовані удари.Переважна більшість связок та серій закінчується лоу-кіком.Тут потрібна хороша фізична підготовка.Рекомендується для фізично сильних спортсменів,та тих,хто має досвід в фул-контакті.

5.К-1.Все те ж,що в лоу-кіку,+дозволені удари колінами.Цікавий і видовищний розділ.В даний час цей розділ набуває популярності,оскільки прводиться багато професійних турнірів з призовим фондом.

Як бачите,”на колір і смак”.Кожен може знайти щось для себе.Жінки і діти можуть успішно займатись семі і лайт контактом без ризику серйозно травмуватись,чоловіки при бажанні можуть спробувати себе в жорсткіших розділах.

Тому ласкаво просимо на тренування з кік-боксингу у Львові)

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий