Що таке кікбоксинг??

Воловик Віталій.Поєдинок по боксу

Кік-боксинг-що це таке??
Часто чую таке питання від батьків дітей.Постараюсь відповісти на питання.
Отже,кік-боксинг-це вид спорту,де дозволені удари руками і ногами.Бити можна кулаком,ступнею,гомілкою.Наносити удари можна спереду та збоку в голову та корпус.В розділі лоу-кік-в бокову поверхню стегна.З міркувань безпеки не можна бити в потилицю,спину та в пах.Удари руками наносяться в боксерських рукавицях,удари ногами-в щитках для запобігання травматизму.Для захисту зубів використовується капа.
Кікбоксингом можуть займатись як дорослі,так і діти,починаючи з 5 років.Є так звані легкі розділи(дисципліни)кік-боксінгу,якими можуть займатись діти без ризику отримати травму чи сильний удар.Це розділи семі-контакт та лайт-контакт,де в спарингу та на змаганнях пріоритетною є техніка,швидкість та точність,а сила удару обмежується для запобіганню травматизму та нокаутів.
Для підлітків та дорослих є жорсткіші,більш прикладні розділи кік-боксингу,як фул-контакт та лоу-кік,де можна бити сильніше.Але це не означає,що Вас будуть постійно сильно бити по голові,бо кожен толковий тренер в пріоритет ставить техніку і хороший захист,а тоді вже силу.
Тренування з кік-боксингу передбачає розвиток фізичних (швидкість,спритність,гнучкість,витривалість,сила),морально-вольових якостей,вивчення техніки на снарядах,відпрацювання техніки та тактики в парах,вдосконалення в спарингах та змаганнях.
Як бачите,кік-боксинг-це доволі різностороння та різноманітна система підготовки,де кожен може знайти щось для себе.Плюс різноманітність розділів та методик дозволяє займатись як дітям,так і дорослим.Надіюсь,що зумів пояснити,що це за вид спорту.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий