Про клуб

Спортивний клуб «Файтерс» було створено в квітні 2011 року з метою розвитку дитячих та молодіжних єдиноборств, популяризації здорового способу життя,  боротьби з алкоголізмом, наркоманією та дитячою злочинністю.

Попри короткий час існування,в нас вже є певні здобутки-до занять спортом залучено багато дітей та молоді,формується здоровий,спортивний стиль життя. Також є певні досягнення і в спорті , виховано декілька переможців та призерів всеукраїнських та світових першостей. Так , Воловик Віталій є чотириразовим призером Чемпіонатів України WPKH , Чемпіоном України та срібним призером Кубка Світу WCFF , та багатьох турнірів з боксу.

Криницька Тетяна – дворазова призерка Чемпіонатів України WPKA,переможниця Кубків Світу WCFF та WKF, Чемпіонка України  WCFF .

Заєць Віталій – Чемпіон України,дворазовий призер Кубків  Світу.

Пилипчук  Ярослав,- переможець ряду змагань з кік-боксінгу  , теквандо та хортінгу.

Основне наше завдання – виховання фізично і духовно здорової молоді ,прищеплення здорового способу життя ,боротьба з дитячим алкоголізмом,злочинністю та наркоманією.

Також нашою ціллю є виховання спортсменів,які б гідно представляли  Львів на всеукраїнській та світовій аренах з різних видів єдиноборств.

В нашому клубі працюють секції як для маленьких діток і юніорів ,так і для дорослих ,в тому числі для жінок. Функціонують ранкові групи та групи вихідного дня. Також пропонуємо персональні тренування та оздоровчо-реабілітаційні послуги.

Будемо раді бачити Вас на тренуванні!!!