Новини клубу

23-25 червня 2011 р.в м.Феодосія відбувся Чемпіонат Світу з бойових мистецтв.Була велика кількість сильних бійців зі збірних команд різних краін і відповідно жорстока конкуренція.Було багато представників різних видів єдиноборств,як от кік-боксинг,таеквондо,карате,ушу,тайський бокс,ММА,вільна боротьба,бойове самбо та ін.Незважаючи на величезну конкуренцію,спортсмени нашого клубу зуміли вибороти медалі!Воловик Назар став Чемпіоном Світу серед дітей в розділі семі-контакт,його брат,Віталій,зайняв друге місце в розділі фул-контакт,а Криницька Тетяна стала Чемпіонкою світу одразу в двох розділах!!Вітаємо спортсменів та бажаємо подальших перемог.

14-18 квітня 2015 року у Львові відбувся Чемпіонат Європи з Козацького двобою.Подія зібрала спортсменів з Украіни,Туреччини,Азербайджану,Молдавіі,Грузіі та навіть Конго.

Спортсмени нашого клубу також прийняли участь в змаганнях.Так,Чичкань Аня зайняла два перших місця,Пицко Павло друге місце,Овчаренко Андрій друге місце,а Воловик Віталій в красивому фінальному поєдинку переміг представника Конго,здобувши перше місце і титул Чемпіона Європи.Підсумковий результат нашоі команди-три перших,два других місця.

Чемпіонат Європи з Козацького двобою. Всі моі спортсмени-з медалями.

Чемпіонат Європи з Козацького двобою.

З 16 по 30 липня 2015 р.в с.Тухля пройшов тренувальний збір по ММА,в якому приймали участь спортсмени Львова і Харкова.Програма тренувань була дуже насиченою,оскільки ММА окрім ударноі техніки,включає в себе боротьбу,з якою ми мало знайомі.Тому спочатку було важко як фізично,так і технічно.Але поступово ми втягнулись і помітно підтягнули техніку боротьби.Дякуємо за результативні тренування всім спортсменам і тренерам,і до наступних зборів))

Після важкого тренування в таборі ММА

14-17 жовтня 2015 р в м.Харків відбувся Чемпіонат Украіни з кік-боксингу.Наша спортсменка Чичкань Анна зуміла вибороти золото  та звання Чемпіонки Украіникубок галичини в напруженому поєдинку в розділі К-1.

7-9 березня в м.Верховина Івано-Франківськоі області пройшов Відкритий Кубок Верховини з рукопашу гопак,який зібрав спортсменів з Львова,Івано-Франківська,Калуша,Ворохти,Стрия.

Незважаючи на невисокий статус турніру,конкуренція була дуже серйозною.Так,Лозинський Саша провів два складних поєдинка,перемігши буквально в декілька балів.Чичкань Аня виступала в двох категоріях,провела три дуже важких поєдинки,а в фінальному чотирираундовому бою здобула перемогу на вольових якостях.Результат наших спортсменів-всі перемоги,жодного програшу і три золотих медалі.

Рукопаш гопак.Лозинський Олександр

11-13 березня 2016 р.в м.Киів відбувся Чемпіонат Украіни з кік-боксингу.Від нашого клубу взяли участь двоє спортсменів-Ліповський Адам та Чичкань Анна.Адам взяв два третіх місця,Аня два перших,одне друге.Вітаємо спортсменів та бажаємо нових перемог.